Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kde sehnat slabý plech?

Hodil by se mi slabý plech, podobný z jakého jsou třeba plechovky od piva a nápojů. Velký asi jako formát A3.
Kde něco takového sehnat a na co se ptát?

BTW: Zkoušel jsem rozstřihnout plechovky od piva, na plech od Prazdroje se magnet nechytá, na plech od jiné značky se magnet chytne. Mně celkem nezáleží na tom, z jakého materiálu je,

Jste docela srandista,tazatel hledá hodně slabý plech,jako potravinářský,nebo co se používá na stínění v elektronice.Něco doma mám,ale né tak velký kus.Potřebuji znát přesný rozměr a sjedu do kovošrotu,mám tam kámoše,snad to tam ještě bude,moc nevyvážejí.Klidně pošlu poštou,nebo zásilkovnou.:-)