Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zavřít hlavní uzávěr vody

Zdravím, dnes při výměně pákové baterie jsem chtěl zavřít vodu, ale hlavní uzávěr vody (kohout) byl zatuhlý, poté, co jsem ho rozhýbal a utáhnul, voda stále teče. Co se s tím dá dělat? Zavolat na pražské vodovody a kanalizace nebo bude stačit nějaký instalatér?

No taky mi opravovali na dome ventil z ktereho kapala voda a je umistnen pred hodinami,myslela sem ze to patri jom a nic nebudrm platit,bohuzel vodarum patri iba ty hodiny po novem a to co je na ulici ale co se tyka domua pozemku majitel plati sam veskere opravy