Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zkosení (zkřivení) plaňkoých vrátek

Zdravím, prosím o radu. Udělal jsem plaňkový plot a branku. Branka se ale, samozřejmě vlivem vlastní váhy, zkřivila. Mohli byste mi, prosím, poradit nějakou jednoduchou fintu, jak tomu zabránit? Branka je docela masivní a těžká, takže bych tam nerad přidával další větší prvky jako ocelové vingly apod.. Díky

[lAsnqe.jpg]

Jednak je to zbytečné když situaci elegantně řeší zavětrování, druhak to vypadá hnusně a treťjak podle fotky je terén hrbatý a stejně by to nefungovalo - v zavřeném stavu by to sice podpíralo ale v otevřeném by to situaci díky své hmotnosti ještě víc zhoršovalo.