Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sadrokarton

Ahoj, nevíte jak moc pevná může být zeď ze sádry o tloušťce 9-10cm v zatukavani kovových hmozdenek do zdi? Zda nemůže při zatukavani prasknout.

Špatné jsem popsal asi problrm ano, jednalo se mi o ukotvení do sadrokartonove stěny, ale pak jsem našel při malování tyto kovové https://azkotveni.cz/obchod/hmozdinky-pro-deskove-materialy-a-sadrokarton/kovova-hmozdinka-hm/ hmoždinky, který nepotřebuju, nejdřív jsem je hotel vysunout, ale to bych roztrhl asi sádru, tak se mi jedná o to, zda je možné je zatlouct, aby nevycuhovaly a zasadrovat pak ten kousek dírky. Jednalo se aby sádra pak nepraskla