Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Utažení síťka ve drezu

Zdar poradci,
teče nám voda kolem odpadu. Zjistil jsem, že je volný díl hned pod umyvadlem. Naivně jsem si myslel, že z vrchu dotahnu šroub, tím se to pod umyvadlem dotáhne a bude klid. Jenže tam žádný šroub není a vidím vrchem přímo do sifonu. Je v tom nějaký fígl? Si nemyslím, že by ten šroub propadl do sifonu
Diky

Sú rôzne úchyty odpadov z dresov, všakovaté dresy, nemusia mať akurát stredovú skrutku ktorou sa priťahuje tesniaca guma.

Musíš sa dôkladne pokukať zo spodku dresu, aké má uchytenie odpad. Potom hľadaj na nete príslušný xindel.