Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mosazné koleno na plastový závit

Ahoj, potřebuji zapojit pračku a sušičku do stejného odpadu, nicméně z důvodu nedostatku místa nemůžu dát dvojité koleno přímo na plastový odpad na zdi, jelikož bych pak pračku se sušičkou nemohl dát blíž ke zdi a zavřít tak dveře. Jelikož jsem obyč plastové koleno nesehnal, koupil jsem mosazné a teflonovou páskou utěsnil oba závity. Šlo to utáhnout docela v pohodě. A teď se ptám - je to vůbec dobré řešení? Dělá se to tak? Nejsem žádný instalatér, tak nevím :-). Pračku jsem na chvíli pustil - napustit a vypustit vodu a překvapilo mě, že vypouštěná voda natekla do hadičky od sušičky, přitom to dvojité koleno má zpětné klapky.

Díky za help.

V příloze je fotka, jak je to zapojené.

Dobrý den,nikdy jsem to neviděl,ale můj prvotní dojem je takový,že ty zpětné klapky mohou uzavírat jen vlastní vahou.Tudíž bych celé otočil směrem dolů,aby obě zavřely,mohou tam být klidně gumové koule,které dosedají do měkkého sedla,podobně byly řešeny sací koše.:-)