Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Duté špalety kolem oken

Zdravím všechny, prosím pěkně mám technický dotaz. V pondělí nám v bytě dělali nová plastová okna a probíhalo to asi takto: v 8 hodin ráno nástup 6ti chlapů a o půl 4 konec (4 pokoje). Hotovo vše včetně špalet... Dnes jsem zjistila že špaleta v obýváku a horní část špalety v ložnici je úplně dutá je to problém, mám to reklamovat, nebo to vlastně ničemu nevadí? Děkuji za odpovědi

@pre tri krížiky:
Nerob paniku, neplaš. Použitie polystyrénu je bežné. Mám tiež po montáži okien vyspravované polystyrénom - a žiadne zatekanie sa nekoná! Zatekať by zatekalo, ak by nedali a NEUTESNILI rám okna a otvor v murive/paneli po vložení PUR penou. Potom by to bolo na prd!
Po 10-tich rokoch (toľko totiž mám plasťáky) - žiadne zamokanie, žiedna kondenzácia - suché je to.
A áno - poklepom to znie duto, ale to znie aj zatepľovanie vonkajších stien na panelákoch.