Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Termotaška-jaká?

Zdravím,
chci si koupit termotašku(nebo něco takového). Chci uchovávat v chladu maso a párky po dobu max.5h. Některé mají jako izolant 5mm mirelonu, jiné reflexní folii. Co je lepší(účinější) izolant? Mirelon, nebo ta reflexní(hliníková) vrstva?

děkuji

Ne, to první je nějaká blbá měkčená fólie, to druhé je aspoň pohliníkované. Všechno mi to ale přijde jako naprosto nedostatečné. Když už tak aspoň krabici z pěnového polystyrénu, ideálně "ledničkového" vypěněného freonem. Takové krabice běžně prodávají třeba v Makru na mražené zboží nebo v Technoplynu na suchý led.