Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký a v čem je rozdíl suplovaných stanic z Javořice?

Přes STB přijímám a nahrávám programy z Javořice a to v SD i DVB T2. Po automatickém vyhledání se mi uloží mimo jiné stanice 3x Barandov TV, Barandov TV-P a Barandov-T2, 3x Kino Barandov, Kino Barandov-P a Kino Barandov-T2 3x Krimi Barandov, Krimi Barandov-P a Krimi Barandov-T2
1) Po nahrání stanic Barandov s T2 při jejich přehrávání zvuk je v pořádku ale obraz se chová trhavě dvojitě v negativu, scény se překrývají-Hrůza.
2) Při přímem sledování pořadů u všech tří stanic Barandov (Kino,Krimi)+P i T2 je zvuk i obraz v pořádku.
3) Jaký ůčel a v čem je rozdíl výše uvedených suplovaných stanic z Javořice?
4) Je předpoklad po úplném vypnutí DVB T, že zmizí problém v bodě 1?

Tak jsem vyzkoušel požadované věci na STB EMOS EM190, což je jeden z nejlevnějších druhů. Na flash disk (standardní kvality, starý asi 10 let, nijak rychlý) běží nahrávání ČT 2 T2 HD, ČT24 T2 HD, Barrandov T2 atd. ve vynikající kvalitě, přehrávání rovněž ve vynikající kvalitě, zrychlené přetáčení tam i zpět v rychlostech x4 až x32 bez zasekávání. Znovu říkám, že je třeba vyzkoušet flash disk, nikoliv nějaké možná ještě mechanické disky. Pokud ani to nepůjde kvalitně, tak je třeba vadný kus STB - nutno reklamovat nebo vrátit nebo zkusit přehrát firmware. Pokud se týký výše uvedeného Octagonu, to je samozřejmě špička o několik tříd vyšší. Je na zvážení uživatele, co od toho bude chtít - pokud náhrávat několik programů a zároveň sledovat jiný, tak na to obyčejný STB s jedním tunerem nestačí. Ovšem pak je třeba hledat ne v cenové kategorii do tisíce Kč, ale např. do 5 tis.Kč.