Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrtaná studna

Nemáte někdo doporučení na realizaci vrtané studny, avšak čistou technologií, aby vodu a bordel dokázali odvest někam bokem do kontejneru apod.??? Realizace střední Čechy. Díky!

Mám vrtanou studnu asi dva roky (hloubka 31 metrů). Vrtali asi 5 metrů v zemině a pak už jen skála. Jak už tu psali, opravdu bordelu není moc. Ale rozhodně Vám doporučím jednu věc. Pukud tam budete mít skalu, budete mít takovou mazlavou šedou kaši. Je to těžký jako prase. Rozhodně to nenechte zaschnout, to je pak na kango. Odvézt někam (třeba na polní cestu) co nejdřív.