Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nosnost rostu vydrzi?

Caute zvazujem kupu tejto postele https://postele-spalne.sk/c/-bez-ulozneho-priestoru/postel-lucka-kralovska-vyska-bez-ulozneho-priestoru len neviem ci kupit rost s nosnostou do 150 kg moja partnerka vazi 75 ja 90 tak neviem ci by pripadne hrátky postel vydrzala. konkretne zvazujem tento rost https://postele-spalne.sk/c/rosty/rost-basic-latkovy . ist radsej do ineho rostu s vysou hmotnostou? dakujem

loading...

Na posteli mám podobný rošt. Jednou jsem si na ni sednul a jedno prkénko prasklo, snad tam byl suk nebo něco podobného. Tak jsem podél toho prasklého prkénka dal dvě prkénka s tvrdého dřeva co mi doma náhodou zbyla, zatím to drží.

BTW:
Kdysi jsme si koupili nové židle, jednou jsem potřeboval sundat něco, kam jsem nedosáhnul, tak jsem si stoupnul na židli a prošlápnul jsem sedák. Ono nebylo čemu se divit - sedák ze sololitu, na něm kus molitanu a látka, uchycení ke konstrukci židle taky nic moc. Tak jsme se jich zbavili a koupili další - konstrukce podobná, akorát tam kde u těch předchozích nebylo nic je natlučený kousek překližky. Inu zlaté české ručičky. Raději jsem si koupil malé štafličky a nepokouším zdraví, jestli by ty nové židle stoupnutí přežily.
[90424-p8-jpg]

Tento rošt a 150kg? Ani náhodou. Pre lepší predaj píšu smrekový masív - skutočnosť je tvorený smrekovým odpadom pri spracovávaní kmeňov - odrezky.
Podobný - do 120kg - som mal pre syna (75kg) a po mesiaci už bola jedna lamela prasknutá. Keď si večer potom ľahol - zadok mu šiel dole. Oprava? Kupil som 3 bukové prahy k dverám, upravil a na striedačku som nahradil 1+2 lamely (tá 1 - zlomená) - hmotnosť bola rozložená a bukové prahy to zniesli jedna radosť.