Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tavna pistole nefunguje

kupil som tavnu pistol v kauflande,asi pred rokom,80W, ale po zapnuti,aj ked hriala,a dost,neslo lepidlo vobec,ani pri silnom tlaceni,...
som rozobral hrot,je tam gulicka a pruzina,ktora zrejme nepusti lepidlo do trysky./to bolo roztavene/
prezrel som rozne fora,nic som o tom nenasiel
inac som vratil,vymenil za inu rovnaku,iba nasucho som skusil,ci hreje,prinahorsom budem pouzivat bez pruziny,alebo ju skratim,je velmi tvrda,zatial iba lezi
inac podobne male pistole z blsaku,sice nemaju ventil,ale lepidlo len len ze sa tavi,a tuhne uz pri vytlacani,....
na ten ventil som sa pytal aj v obchodoch,nevedeli nic povedat

len na doplnenie
na tu pistol z kauflandu som pouzil prilozene 2 tycinky,co nefungovalo

na nete som uz nasiel aj nejake www,kde pisu aj o tom ventilku,...
a u niektorych nepisu,ale ma ho,co zabranuje samovolnemu odkvapkavaniu
nasiel som aj, ze sa vyrabaju nizkoteplotne aj vysokotepl.pistole,nizk.okolo 105 st.C a vysoko okolo 190 ,..../.neskor pomeram/
podobne aj tycinky,....
z isteho potrav.retazca zacina na L som kupil,resp.objednal cez net oba druhy,....
tak som vysksual tu nizkoteplotnu.,celkom dobra a dnes vysokoteplotnu.,tiez OK,...a maju ventil,ze neodkvapava,ked netlacim,....a je dobre riedke lepidlo

akurat ze ta velka ak pouzijem stojan,musim poriadne zatlacit,na konektor, inac nehreje,.teda aj nesvieti,.....nelepil som,iba vyskusal,...
a obe maju dost hrube rukovate pre moju mensiu ruku,aj kamarat co ma vacsiu ruku,si pochvaluje mensie a lahsie pistole

https://www.lidl-shop.sk/p/parkside-lepiaca-pistol-php-500-e3/p100267304?mktc=brandpaidsearch&gclid=EAIaIQobChMIqYyDwZmu6gIVyLHtCh1L8Qi8EAAYASAAEgLB9PD_BwE

https://www.lidl-shop.sk/p/parkside-nizkoteplotna-lepiaca-pistol-pnkp-105-b1-vrat-6-lepiacich-tyciniek/p100285351

zas ina vec je ,ze lepiaca schopnost roznych tyciniek sa lisi,to je zase na inu diskusiu,lebo casto sa info o tovaroch akoby zatajuje,...
napr. Vynikajúca priľňavosť k širokému spektru materiálov, u niektorych ani to,a o teplote ani zmienka,...

dakde mam tyristorovy regulator ERN1000,pouzijem na regulaciu teploty podla potreby