Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak opravit prorezlou trubku?

V zahrádkové kolonii mám v plotu branku z trubek zabetonovaných do země. V jedné trubce prorezla díra. Chtěl bych ji opravit způsobem co bych zvládnul sám, aby to bylo co nejjednodušší. Na zahrádce nemám zavedenou elektřinu.
Napadlo mne prorezlou trubku v místě díry obetonovat, nechat vtokový otvor a nalejt tam roztavené olovo (kdysi jsme vyměňovali olověné vodovodní trubky a ještě je máme schované), aby po ztuhnutí trubku v místě proreznutí uvnitř vyplnilo.
Máte lepší návrh - například nějakou jinou hmotu co by ji nebylo potřeba tavit?

[90172-olovo1-jpg]

Ak sa mýlim tak ma oprav.Obvodové trubky si spravil ako nerozoberatelný spoj.(samozrezrejme bez narušenia trubiek).
Takto by som to spravil ja:
- odpilil by som hornú trubku(tesne pod kolenom,na obidvoch stranách)
- trubku okolo diery by som očistil a omotal okolo diery pásku (hocijakú okrem papierovej)
- do obidvoch trubiek by som nalial redší beton až povrch (vrecovaný-a neminieš ho ani celé)
- vrch už spájať nemusíš bude to pevné (nehýb s tým aspoň 3dni)
- po vytvrdnutí,okartáčovať ,natrieť 2x hrdzistopom!!! a po uschnutí alkytonom
Ak nerátam vytvrdnutie a uschýnanie tak robota s prípravou povedzme na 2-3hodiny.

O ničom jednoduchšom neviem.