Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Betonování patek

Ahoj všem,
ptal jsem se tu před pár dny na sekání betonu a bylo mi dobře poražen, tak to zkusím znovu, spíš pro uklidnění. Pro budoucí pergolu jsme včera k večeru zabetonovali patky. Jako bednění jsme použili 160 plastovou rouru. Práci jsme ukončili cca. v 19:00 a dnes v cca. 16:00 se s těma patka a dá ještě maličko kroutit do stran. Je to prosím normální, nebo je něco špatně?
Diky za rady
Jarda

Jake bylo slozeni betonu a jeho konzistence? Z kama byla voda a jaka byla v noci teplota? Krystalizace cementu v betonove smesi trva nekolik tydnu, ale nabeh je docela rychly, navic se jedna o male mnozstvi.
Miso