Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kropeni sluzavky

Poridil jsem detem k bazenu skluzavku jako jsou na piskovisti. Ma dirku na zavlazovani, ale napojim na vodovod a i kdyz pustimna minimum je to spise bidet. Voda strika vysoko misto stekani po skluzavce. To je jedna vec. Druha ze jsem mel spis v planu nejake cerpadylko co by bralo vodu z bzenu. Ta by se tam pak vracela, nez mit pusteny vodovod. Jenze jak tak koukam maly cerpadylka do akvarek a tak jsou ponorny, male co by nasavalo hadici a druhou vypoustelo jsem nenasel. A davat cerpadlo pod proudemdo bazenu kde se koupou lidi mi neprijde extra bezpecne. Nejaky napad? Nejbliz cerpadlo na vrtacku ale zasese “srar” s vrtackou u klouzacky? Diky

děkuji, já prostě jen takhle z netu nevím, jestli ty cerpadylka můžou mít sací hadici. nechci nic ponorného do bazenu. z tech 12v na 220 bude asi nejaka redukce ...

nebo slo by cirkulacni cerpadlo na stránkách o topení? skoda ze doma nemáme kotel :-) bych vedel sam jak to funguje

Z datasheetu(ve zalozce dokumentace ke stazeni):

Working voltage: 6-12V DC
Load operating current: 0.5-0.7A
Maximum flow: 1-3L/Min
Maximum head: 3 m
Maximum suction range: 2 m
Temperature: ≤80℃
Service life: 2500H
Inlet pipe diameter: 6mm
Size: 86 x 43mm

Takze nasavat muze z 2m, utlaci 3m, litr za minutu by na udrzovani skluzavky vlhky mohl staci, zdroj staci i relativne slabej, napr:https://www.gme.cz/napajeci-adapter-sitovy-12v-1000ma-5-5-2-1mm-vigan ale mozna doma neco najdete, rozmezi napajeciho napeti je velky a pozadovanej proud malej. Nouzove klidne jenom napajet z autobaterie, pri tomhle proudu par hodin provozu tu baterku nevybije, i po 10h v pohode auto nastartujete.