Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Starej kazeťák

Prosim vás nevíte si někdo rady s tímhle kazeťákem mam problém našel jsem ho v kůlně a zkusil jsem jestli hraje kazety ty jsou nějaký rozbitý ale rádio šlo jenom na jednom repráku a od včera když jsem to zkusil tak nešlo nic jen vrnělo tak jsem to rozmontoval a podle toho jak tam hejbu s tou základní deskou tak od toho se mi zapínaj i repráky a když jí třeba nahnu tak to hraje pustim a zas to nejde nevíte čím by to mohlo bejt ? ( jestli je ta základní deska už na odpis ) předem děkuju moc

Dobrý den.
Když to při určité poloze desky funguje , tak by ta deska neměla být zcela na odpis a je to opravitelné. Příčiny - nejčastější : přerušený spoj na desce, studený spoj u některé součásti a vodiče v místě zapájení do desky, zoxidované kontakty přepínačů a svorkovnic. Nebo nějaký kovový "bordel" zapadnutý mezi součásti na desce.