Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba u myčky F6E4

Myčka whirpool po zapnutí programu určitou dobu funguje a po určité době hlásí chybu F6 E4 už jsem vyzkoušela vyčistit filtr otřít čidlo, hadice jsou průchozí a nevím co dál

Zdravím, Myčku vyndejte, rozeberte spodek, odstraňte oba boční krycí plechy (je to na torxech, což je typ šroubů, přítel je bude mít, nebo vědět), no a pak zkuste spustit mycí program. Voda v záchytné jímce nebude jen tak, něco někde netěsní, to je třeba prověřit.