Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba u myčky F6E4

Myčka whirpool po zapnutí programu určitou dobu funguje a po určité době hlásí chybu F6 E4 už jsem vyzkoušela vyčistit filtr otřít čidlo, hadice jsou průchozí a nevím co dál

Přeteční vody do záchytné nádoby, asi zaseknutý plovák, praví odpověď Googlu na dotaz "Myčka Whirpool F6E4", pokud má Whirpool všude stejné chybové kódy. Typ tvojí myčky neznám.
U myčky AEG-Elektrolux mi pomohlo naklonit ji doleva na stranu o cca 30 stupňů. Vyteklo něco vody a plovák se uvolnil.

Zdravím, Myčku vyndejte, rozeberte spodek, odstraňte oba boční krycí plechy (je to na torxech, což je typ šroubů, přítel je bude mít, nebo vědět), no a pak zkuste spustit mycí program. Voda v záchytné jímce nebude jen tak, něco někde netěsní, to je třeba prověřit.