Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spínaná zásuvka

Dobrý den , prosím o typ na spínanou zásuvku další zátěží, měl jsem v dílně vysavač se spínací zásuvkou a když jsem přes ní pustil mafla tak sepnul vysavač a po vypnutí pily se zpožděním cca půl minuty se vypnul vysavač, bohužel odešel a nikde nemohu najít spínací relé za kreté bych dal dvě zásuvky a pak mohl připojit jakýkoliv vysavač , jak to řešíte třeba s odsaváním . nemáte nějaký typ . děkuji

Dobrý den , přednostní relé mi při nárustu proudu v jedné zásuvce naopak odepne druhou , aby se nepřekročil max proud jističe , to jsem již zkoušel , ale nenašel jsem takové co by při nárustu proudu naopak připlo další odběr . Potřebuji se při sepnutí pily sám zapnul i vysavač a nemusel jsem ho zapínat samostatně