Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Objímka SAMEC do objímky SAMICE s výstupem SAMICE / :-) /

Ahoj!
Řeším problém, který možná řešilo spoustu lidí, ale jak vidíte v názvu dotazu, nemám zdání, pod jakým heslem svůj dotaz hledat a bylo mi řečeno, že bude složité najít. Rád bych, aby mnou požadovaná věc již někde existovala a vy mě zde jen utřeli linkem.
Nyní k věci.
Potřebuju toto (viz obrázek)

Stručně: Potřebuji objímku, do které dám žárovku, která bude na metr a půl dlouhém kabelu, jehož druhý konec bude mát ukončení jako má žárovka. Využití: Vymontuju stávající žárovku v místě potřeby, našroubuju udělátko a budu si svítit na metr a půl vzdáleném místě.

Lze vyrobit? Koupit? Obejít? Můžu nějak zahačit dva dráty do Objímky(samice) a vyhnout se šroubování? S kabelem poté nebudu hýbat, takže to může "jen tak tak držet"... svícení bude vždy jen dočasné.

Prozatim jsem vyresil... Sehnal jsem, co je potreba a zitra mi to kolega v praci....
Mam kabel, mam spodni cast zarovky a objimku...

:-) Myslel jsem, ze se dopracujeme k necemu trochu lepsimu :-) a hlavne nechapu, proc to jeste neexistuje a neprodava se to v kazdem elektru....