Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pračka AEG LAVAMAT 72850 Po zapnutí se pračka jen napustí a hned ukončí program že doprala

Dobrý den, máme pračku AEG Lavamat 72850 dva a jsme s ní spokojeni,ale teď se nám objevil problém. Při zapnutí jakéhokoli programu pračka jen napustí vodu do bubnu,motor se ani nezapne a z délky doby praní tam skočí hned 1 a poté hned 0 a pračka začne pípat,jako když doprala.
Před týdnem to udělala poprvé, pak zase 4x přála bez problému a teď už to dela pokaždé.

Předem děkuji za radu. M

Řešení:

Dobrý den,

já mám podobný problém s mojí tou samou pračkou. Napustí vodu během minuty, dvou a pak se časem na displeji vrátí na původní čas kteréhkoliv programu, motor se ani nezačne otáčet a pračka ani nehlásí žádnou chybu. To bude problém také asi v řídící elektronice?

Děkuji za rady. Honza

mel jsem stejny problem.

v mem pripade slo jenom o vycisteni hadic, filtru a vynulovani chybove hlasky c24

proplachnul jsem odpadni hadici, vycistil filtr, nechal ho vyndany a spustil program, v miste filtru se zacala valit voda- tzn proplachnuta cesta z bubnu do cerpadla
pak jsem vse slozil a resetoval chybu c24
viz video vyse

1 programator do polohy vypnuto - tj nahoru 12 hod
2 soucasne zmacnout tlacitko start a cas a soucasne bod 3
3 spinac programu o jednu pozici vpravo a pockat az se displej rozblika - cca 5s
4 programovacim koleckem najet na vypousteni - tj asi 10 ta pozice smer dolu - 6 hod
5 objevi se hlaskac24
6 soucasne zmacknout tlacitko start a cas
7objevi se c00 misto c24
8 vratit programovaci tlacitko do polohy vypnuto - nahoru - 12 hod
9 potvrdit vynulovani tim ze otocite tlacitko programu o jednu pozici vpravo a za par vterin zpet do pozice vypnuto
hotovo
pracka jede jak nova