Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vlhký sklep na chalupě po zimě

Na chalupu přes zimu nejezdime,ale rok od roku po příjezdu je ve sklepě větší vlhkost.Letos po odzimování chalupy,byl dokonce i narezlý gril a jiné kovové načiní+plíseň na dřevěných násadách.Na stěnách ani na podlaze nejsou nikde vidět vlhké nebo plesnivé skvrny,omítka neodpadává.Moje otázka zní zda si mám s vlhkem lámat hlavu popřípadě jak to řešit.Děkuji.

Existuje zařízení, které se zvenku přidělá na zeď, je na tom nějaký fotovoltaický článek, nebo jen něco co se ohřívá. Do místnosti musí být průduch a ono to nějak ventiluje samo. Kdo to dělá, kolik to stojí a jak se to jmenuje nevím. Našel jsem to. jmenuje se to solarventi.