Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Olej z řetězové pily

Zdravím všechny rádce, a pochopitelně mám dotaz.
Mám řetězovou pilu na občasné řezání, ale pochopitelně potřebuje na mazání olej, ale když skončím s řezáním, oleje není 0.
Jak zabránit tomu, když vezmu pilu za cca měsíc - 2, je pod ní louže oleje.
Díky za rady.

Hecht tece, to muzu potvrdit. Jde to resit drzakem na pilu, ktery ji drzi v poloze listou vzhuru.
Jinak ji mam 2 roky a nestezuju si, startuje v cajku, reze co potrebuju, je teda tezka az fuj, ale na my potreby, uplne v pohode. Ale ja rezu akorat drivi na taboraky a sem tam padlej strom.
MMCH - rezani padlejch stromu, nemate nekdo tipy a triky jak na to? Strom vzdycky lezi nejak blbe...