Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem korona ruska - material na vyrobu

ahoj,
patral som na nete, z coho spravit ruska v domacich podmienkach - navodov je dost, len ma zaujimaju dve veci.
ak sa robi z hrubotkanej bavlny, je takmer nepriedysny a vzduch ide vsade okolo. ma taketo rusko vobec vyznam?
a nikde som nenasiel FILC, dekovinu a podobne materialy. to je uplne pase?
mi pride, ze tam je vlakien dost, ze by to aspon ciastocne mohlo pomoct.
tu je nejaka tabulka, filc tam ale chyba.best-materials-make-diy-face-mask-virus

Pravdu díš.

V tom prípade ale čo budú robiť úspešné ceľebrity, ktoré si zakryjú tie svoje silikónom vycpaté, hriešne krásne kačacie pysky, ala diaboľsky pekná madam Kucharenková? Snáď nechceš, aby si tieto svoje papule dodatočne nakreslili a vytieňovali zvonku na rúška?

Tiež by sa mali nejako rúška vyšperkovať, zladiť ťažkými brúsenými šutrami z radov briliantov, pretkané striebornými niťami utkaných zo svitu hviezd za bezmesačnej noci prechádzajúceho svetla cez oblôčik priamo na zlaté krosná.

Striebro, ako metal, je sám o sebe antiviroticko_antibakteriálny materiál, no a diamanty v správnom bruse hexa_okto_decimálneho zalomenia, svojim svetlom spektrálneho rozloženia fotónov, bezpodmienečne skrášľujú očné dúhovky a erotické krivky obočia nositeľa inovovanej rúšky. Ako podnikateľský zámer by tento nápad určite zožal úspech medzi sľušnými, prevychovávanými občanmi.