Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kdy dát do země velmi ranné brambory?

Dobrý den,
letos jsem poprvé koupil velmi ranné brambory a váhám, kdy je dát do země. Někdo je dává už na Josefa. Mám zahradu víc než 500 n.m. a jelikož se má ochladit, tak nevím, kdy je dát do země. Co myslíte, dát je zítra nebo ještě počkat?
Díky

Bydlíme v 260m.n.m. Když počasí dovolí dávám je na Josefa. Do řádku dám hnůj a do něj brambory a přihrnu hned hrobky. Je pravda, že kolikrát tam brambory leží a stejně to nic nedělá. Ale holt když je počasí jako bylo předešlé dny, tak je člověk na tu zahrádku nadržený. V 500m.n.m a s letošní předpovědí, že bude ještě mrznout bych počkal. Já osobně letos taky počkám tak dva týdny až to oschne a uvidíme jake bude počasí.