Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Několikátý reklamace

Stalo se někomu z Vás, že když jste něco reklamovali přišlo vám to poškozené vždy na nějakém místě. A po několika reklamacích mi napsali z firmy HECHT.
My máme prachy a ty sekačku (poškozenou).Tak drž hubu! Je to normální?

Stalo se mi to, ale nikdy mi nenapsali tak otevřené přiznání, my jsme ti zm*di. Sekačku AL-KO mi řádně zprovoznil mimozáruční servis 45 km daleko a telefon od T-mobilu kupodivu nakonec sloužil 11 let (po 3 reklamacích).
Mezitím už používám internet a zkušenosti druhých. O sekačkách Hecht se píše už určitě 2 roky, proto jsem si jí před 2 roky nekoupil.

Pokud to jsou vady bránící řádnému užívání a je jich víc, je možné žádat o vrácení peněz. Pokud to tam nenapíšete, rozhoduje prodejce, jestli opravit, nebo vyměnit, nebo vrátit peníze. Možná byste spíš měl navštívit právní sekci a prosadit právo.

Kdysi jsem si koupil hadicové spojky a pistoli Claber. Vydržely 20 let, tak když jsem je v prodejně Hecht viděl, koupil jsem si stejnou pistoli a ještě postřikovač. Obojí jsou zmetky a zrovna jsem zahodil paragon. Ale už vím, že si tam nekoupím nic, ani kdyby to mělo značku Bosch.