Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je tady nějaký truhlář?

Zdar chlapi. Je zde mezi vámi truhlář nebo jiný šikula, který by doma měl odřezek z desky dle přílohy? Nevím přesně co je to za dekor, fotka trochu klame, ve skutečnosti je to více do hněda. Nemusíme odstín trefit úplně přesně, ale rád bych se co nejvíce přiblížil.
Potřeboval bych z laminátové dřevotřísky tl. 22mm uříznout kousek 40x15cm a polepit hrany. Nechce se mi kvůli takovému kousku kupovat a platit celou desku a taky nemám náladu objíždět truhláře v okolí, zda se někomu něco někde neválí. Ale pokud by se zde našel někdo, kdo by byl ochoten mi to za rozumný peníz udělat a poslat, tak bych byl rád. Kontakt prosím přes soukromou zprávu nebo na email olafson(zavinac)centrum.cz.

DEKOR DESKY ZDE

Udělat, poslat, za rozumný peníz. :-) Třeba v horním bachu mívají různé odřezky za pár korun. Třeba byste tam ten odstín i trefil. Nažehlovací hrana stojí pár korun. No a jinak by vám to tam jistě i uřízli.

Ten dekor by mohl být "calvados", taková hnědočervená barva, mám z ní stůl.
Kousek, který bys potřeboval, jsem měl před pár lety, když jsem zmenšoval stůl. Tvůj problém je "22 mm", to je tloušťka pro stolový desky a takovou málokdo bude mít doma, byť jen zbytek.
Zkus nějakej ten baubau, nebo i zakázkový truhlářství, takovej malej kousek nebude o moc dražší, než poštovný od někoho.

Tak calvados jsem také tipoval. Asi jej neseženu, tak se spokojím i s jiným podobným dekorem. Potřebuji jen o kousek prodloužit horní plochu skříňky, která stejně nebude moc vidět.
Mám pocit, že jsem někde četl, že v Hornbachu řežou minimální rozměr 50cm.

Stejný určitě neseženete. Dva různí výrobci materiálu mají pod označením "Calvados" jiné barevné tóny. A i kdybyste sehnal desku od stejného výrobce se stejným odstínem, tak to stejně úplně stejné nebude kvůli působení slunečního záření, čisticích prostředků atp.