Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wattmetr pro malé příkony

Ahojte,
dá se někde za rozumný peníz koupit "zásuvkový" wattmetr, který bude schopen měřit i velmi malé příkony?

Běžné wattmetry za pár stovek do zásuvky se chytají až někde od 3-4W nahoru; mě by zajímalo, zda existuje přístroj schopný měřit "od nuly" s přesností třeba plus minus 0,1W.

Resp. určitě existuje... ale jestli existuje i nějaké "hobby" provedení v ceně do tisícovky nebo jsou to všechno profi přístroje za X tisíc ? Já nic nenašel...

Děkuju.

Přiznám se, že to není nic životu kritického.
Teď třeba se mi tu sešlo několik spínacích hodin do zásuvky a chtěl jsem si zjistit, kolik které z nich spotřebovávají v klidu. A ten wattmetr, co mám, mi ukázal pro všechny 0W. :)