Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opravit kastlová okna nebo koupit nová?

Dobrý den všem,
po něčem opravuju starou chalupu po rodičích. Chtěl bych něco udělat s oknama, která jsou oloupaná až na dřevo. Jsou to dvojtá kastlová okna. Mezi okny je asi 20 cm.
Bude lepší je renovovat nebo raději pořídit nová? Chtěli bychom udělat takový ten retro styl.
Díky

Ondra

Otázka je, zda je možné doma na koleně pomocí horní frézky udělat potřebnou drážku.

Možná bych místo izolačního dvojskla zvolil kvůli bezpečnosti sklo tvrzené bezpečnostní. Ale to už záleží na každém.