Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna 3 obkladaček - spárování lepidlem

Zdravím, potřebuju vyměnit 3 obkladačky v koupelně. Už mám koupené lepidlo. Je možné tím lepidlem obkladačky i vyspárovat? Nechce se mi kupovat ještě navíc spárovací maltu. Obkladačky byly lepené cementem a spáry jsou šedé, tak předpokládám, že jím byly i vyspárované. Díky

Měj dostatečně odebraný materiál pod kachličkou, aby Ti nově nalepené nevyčnívaly. A počítej s podložením dlaždičky po nalepení, chvíli bude mít snahu sjíždět.
Dřívka od nanuka to jistí.
Na spáru snad ty 4 lžíce (polévkové) cementu někde vymámíš.
Jinak bych to vzal tím lepidlem.