Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem opačně instalovaný vodoměr

Dobrý den,
letos nám v bytech montovali nové vodoměry. V některých bytech byly vodoměry nainstalovány opačně, tzn., že vodoměr nepřičíta, ale odečítá
( stav na vodoměru 9985 namísto 0015). Měří takto špatně instalovaný vodoměr správně?
Děkuji za odpověď.
Tomáš H.

Děkuji všem za odpovědi. Při odečtu bylo zjištěno, že 4 bytové jednotky mají opačně instalovaný vodoměr ( vodorovná poloha je v pořádku),
dokonce u jedné bytové jednotky jsou instalovaný špatně oba vodoměry. Dle správce domu, to nevadí, i když, mě se to nezdá :-)