Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lazůra smrdí. Co s tím ?

Dobrý den
Udělal jsem do kuchyně police, které jsem natřel olejovou lazurou. Konkrétně je to barva na dřevo Luxol Dekor Skandinávská Bílá. Problém je že i po dvou týdnech po otevření skříňky lazúra celkem nesnesitelně smrdí a samozřejmně smrdí i vše co je ve skříňce na policích. Pomůže police natřít třeba 3x lakem ? Nebo je na to nějaká finta ? Lazůrou jsem natřel 3 vrstvy a nechal asi 10 dnů na větraném místě. Díky za reakce.

Zavřené to bude smrdět dlouho.Tak buď nechat skříňku pootevřenou nebo to zkusit urychlit,tj.dosušit větší teplotou nějakým horkovzdušným ventilátorem,fenem apod.Pokud jde jen o police,usušit někde ve vyšší teplotě,jak už psali kolegové.