Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Příjem dvb-t 2

Zdravím,
mám problém s příjmem tv signálu. K televizi je připojen set-top box pro příjem dvb-t 2 a ten je napojen na společnou anténu. Při automatickém ladění programů se nenaladí všechny dostupné programy. Některé zejména ve formátu T2 buď nefungují vůbec, nebo se sekají , kostičkují, vypadávají atd. Začali to dělat i některé ve starém formátu. Nejlepší kvalitu HD mají programy Čt, ty fungují dobře. Společná anténa by měla být upravena pro příjem dvb-t 2. Kde je chyba. Díky.

U SPOLEČNÝCH TELEVIZNÍCH ANTÉN (STA) musí servisní firma vyměnit nebo přeladit tzv. kanálové vložky. Pro každou vysílací síť je třeba samostatná kanálová vložka. V případě, že bude třeba přejít na příjem televizního signálu z jiného vysílače, firma zajistí i nové nasměrování příjmové antény (nebo antén, pokud jich STA využívá několik pro příjem z různých směrů), případně její výměnu.

Novy naladěny jen dva programy ve starém formátu

těžko radit, když nevíme co přijímáš. Praha už je převekslovaná, ale třeba Buková Hora bude teprve teď přecházet. Ono se totiž přechází postupně. A jinak platí, jak psáno výše, že pokud je to STA, tak ty s tím nic neuděláš, musí se měnit kanálové šuplíky.