Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jakou kávu koupit?

Ježíšek nám nadělil takovouhle konvičku na kávu:
[2000]
Když jsme ji zkoušeli s mletou kávu co se normálně kupuje, tak se ucpalo sítko a káva nepřekapala. Zkoušel jsem to s čajem a čaj se uvařil a překapal do horní nádoby. Tak jsem usoudil, že do té konvičky je potřeba hrubě mletá káva.
Dá se nějaká taková káva koupit nebo si musíme přikoupit ještě mlýnek a mlít si kávu sami?

Hliník, Al, preukázateľne spôsobuje demenciu aj u mladých, sľušných, boľševikmi prevychovávaných občanov.

Dnes už aj v týchto našich komunistických krimináloch, s.r.o., a.s., vymenili príbory a lyžice muklom za antikoro, výdaj tepelne spracovanej žranice sa deje v antikoro miskách a varí sa v basách tiež v nerez kotloch. Všetko z dôvodu, aby voličská základňa vypatlanej lúzy nestratila pri voľbách pamäť na časy zľatých komunistov, kedy boľo ľepšie a ľepšie, boľo dostať ľacné mľiečko a chľebík, nebyť tých mľadých, neskúsených sopliakov v novembri 1989 s holými paprčami po uliciach pod vidinou amerického, kapitaľistického, dekadentného pozlátka. Tzv. eštébákmi a mafiou komunistov dovoleného, potichu, na pozadí riadeného puču.

Hliník, Al, preukázateľne spôsobuje demenciu aj u mladých, sľušných, boľševikmi prevychovávaných občanov.
Mám z čias komunistov v pivnici tento xindel pôvodom z Maďarska, je vyrobený z nejakého hlíka, duralu, káva z tohoto chutí vyslovene odporne.

Je vidět,že jsi to kdysi používal asi dost dlouho.:-D

Krásný dárek. Káva musí být nahrubo mletá. Získat se dá různě, viz výše, ale poohlédněte se po mlýnku po babičce, to je ta správná romantika a kromě toho, že se dá regulovat hrubost mletí, si užijete i krásnou vůni při mletí. Jestli vás to zajímá, je pěkný seriálek Univerzita kávy (viz např. jeden díl https://www.televizeseznam.cz/video/univerzita-kavy/domaci-kava-262932#utm_content=series&utm_term=univerzita%20k%C3%A1vy&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz&title=Dom%C3%A1c%C3%AD%20k%C3%A1va
Radám kupte si Arabiku nevěřte a vyzkoušejte to, co vám bude chutnat.