Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Studio z garáže

Ahoj, mám jednu prázdnou dřevěnou garáž a rád bych si koupil nový bicí, jenže jediný místo na ně je v garáži. Napadlo mě, že bych je mohl dát tam. Máte někdo zkušenosti s něčím takovým? Nebo máte nějaký nápad jak garáž odhlučnit a zateplit? Mám sousedy, kterým by to vadilo. Garáž je pouze z prken a nějaké folie proti dešti.

Čímkoliv. Polystyrenem, pojenou recyklovanou molitanovou pěnou, staré matrace, balíky slámy, pytly sena, čímkoliv. Jako poslední vnitřní vrstva se v dobách bolševické bídy používala plata od vajec. Kvůli akustice, že to odráží zvukové vlny "všemi" směry. Je to o penězích a konkrétní situaci. Lze i polystyren nadrtit, dát do pytlů atd. Možností je moře. Chce to kreativitu a fantazii a práci, nebo ty peníze. :-)