Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Studio z garáže

Ahoj, mám jednu prázdnou dřevěnou garáž a rád bych si koupil nový bicí, jenže jediný místo na ně je v garáži. Napadlo mě, že bych je mohl dát tam. Máte někdo zkušenosti s něčím takovým? Nebo máte nějaký nápad jak garáž odhlučnit a zateplit? Mám sousedy, kterým by to vadilo. Garáž je pouze z prken a nějaké folie proti dešti.

Předmět Autor Datum
Hlavně musíš zabránit vniknutí různé havěti (myši, potkani atd). Na odhlučnění a zateplení je přehrš…
nerady 15.12.2019 23:21
nerady
Čímkoliv. Polystyrenem, pojenou recyklovanou molitanovou pěnou, staré matrace, balíky slámy, pytly s… poslední
Kiksfix 16.12.2019 14:15
Kiksfix

Hlavně musíš zabránit vniknutí různé havěti (myši, potkani atd). Na odhlučnění a zateplení je přehršel materiálů. Jde také o to zda je garáž suchá, protože od toho bude záviset použití materiálu na odhlučnění a zateplení. Bude také záležet zda tam chceš topit a jak, nebo se zahřeješ mlácením do bubnů.:-)

Čímkoliv. Polystyrenem, pojenou recyklovanou molitanovou pěnou, staré matrace, balíky slámy, pytly sena, čímkoliv. Jako poslední vnitřní vrstva se v dobách bolševické bídy používala plata od vajec. Kvůli akustice, že to odráží zvukové vlny "všemi" směry. Je to o penězích a konkrétní situaci. Lze i polystyren nadrtit, dát do pytlů atd. Možností je moře. Chce to kreativitu a fantazii a práci, nebo ty peníze. :-)

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru