Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WC kování

Dobrý den, vybíráme dveře na WC. Rádi bychom tam měli WC kování, které má jen zástrčku a ne klasický zámek.

Všude na Hornbachu, Bauhausu atd. prodávají dveře s zámkem pro kování BB pro klasický klíč.

Jak postupovat, pokud chceme dát WC kování na dveře s otvorem pro BB?

Děkuji za odpověd.
Markéta

Musíš tam mít kliku a tím pádem buď zástrčku nebo zámek. Obojí se vyrábí v různém provedení a obchody to mají v nabídce. Můžeš také mít jenom mechanizmus s klikou a zástrčku si přiděláš ze vnitřní strany samostatně. Má to ale ovšem nevýhodu pokud na WC exneš, usneš či budeš mít jiný problém tak se k tobě budou blbě dostávat. Největší problém ale bude u dětí, které si s tím rádi hrají a občas ti nebudou chtít otevřít nebo při přetahování s druhým dítětem dojde k zaseknutí.