Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sušička

Ahoj přátelé, chtěl bych se zeptat a dojít k řešení.
potřebuji sušičku do panelového domu. Do koupelny se mi nevejde.
Takže to chce nějakou, kde není třeba voda, nebo odpad.
Mám 4+1 a s malým kumbálem u kuchyně o rozměrech tak cca 2m na 1,5 m.
Jaký typ sušičky a kam jej umístit?

Pokud budeš mít v kumbálu potraviny tak to pro ně nebude dobré (zvýšená teplota při provozu sušičky). Mám sušičku Ariston bez napojení na odpad. Po usušení musím vylít zásobník. Je tam ještě jedna věc. I když má sušička filtry na zachytávání nečistot přeci je jen v místnosti kde se používá, více velmi jemného prachu, tak je s tím potřeba počítat. Mám sušičku v malé koupelně a při sušení mám buď otevřené dveře nebo okno.

Mozem potvrdit...teda nadobu netreba vylievat zakazdym, ale az po niekolkych suseniach, ale ak som pocas susenia dlhsie v miestnosti (radovo desiatky minut) citim problemy s dychanim, co podla mna sposobuje material v prirube dveri, ktory pripomina sklennu vatu a netusim naco tam je (asi na zachytavanie vlhkosti).
Ako sa dostava von netusim, ale ten vzduch pri suseni je proste iny.