Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rekonstrukce

Dobrý den,
zajímalo by mně na kolik může vyjít výměna zárubní,elektroinstalace, vyzdění jádra a štukování. Na jakou nejnižší částku se lze dostat?

Jelikož nikdo neznáme Váš byt, sdělená částka bude jen odhad, který Vám nic nesdělí. Spíše si sepište, co požadujete přesně, třeba jaké dveře a podobně. Pak si pozvete 5-8 firem, kde jim vysvětlíte oč jde a domluvíte se na rozpočtu. Pak budete licitovat a debatovat o výsledku.