Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rekonstrukce

Dobrý den,
zajímalo by mně na kolik může vyjít výměna zárubní,elektroinstalace, vyzdění jádra a štukování. Na jakou nejnižší částku se lze dostat?

Zadání je strašně široké a nelze na něj odpovědět. Byt bude vyklizen? Bourání jádra a jeho odstranění bude dělat kdo? Jádro má jaké rozměry? Bude se též obezdívat instalační šachta? Budou se řešit dveře na WC i do koupelny? V jakém patře to je? Je tam výtah? Co hodláte použít za zdící materiál? Budou se měnit rozvody vody a kanalizace (bude se měnit vnitřní uspořádání umyvadla, vany a záchodu)? Bude se podstatně měnit elektroinstalace i v kuchyni? Co se vše bude obkládat dlaždicemi, čím bude tvořena podlaha (dlažba či jiný povrch). Jistě zde ještě něco chybí ale pokud nebudou známé odpovědi na všechny tyto otázky nikdo vám nemůže dát odpověď. A je tu ještě jedna podstatná otázka "kde ten dům stojí". Jiné ceny jsou v Praze a okolí a pak někde jinde.

Jelikož nikdo neznáme Váš byt, sdělená částka bude jen odhad, který Vám nic nesdělí. Spíše si sepište, co požadujete přesně, třeba jaké dveře a podobně. Pak si pozvete 5-8 firem, kde jim vysvětlíte oč jde a domluvíte se na rozpočtu. Pak budete licitovat a debatovat o výsledku.