Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zateplení stěny z heraklitu

Zdravím,
Mám dotaz na zateplení stěny z heraklitu.
V kuchyni mám jednu stranu stěny tvořenou nejspíš heraklitovymi deskami a přes zimu jde tou stěnou docela chlad. Jenže stěna je tvořena 2 vrstvami, kdy jedna vrstva tvoří stěnu kuchyně, pak je vzduchová mezera a pak je další vrstva, která tvoří venkovní stěnu.
Bude mít zateplení venkovní stěny nějaký smysl, nebo to nijak nepocítím?

Díky

1) heraklit není izolace.
2) pokud je mezi deskami proudící vzduch, žádná izolace nepomůže.
Musí se zamezit proudění vzduch, ale i tomu, co se rozhýbe v uzavřeném prostoru mezi deskami. Nevím, jak je to u Vás zhotoveno, ale snažil bych se demontovat venkovní heraklit a připevnit opravdový izolant.