Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Disky na octavia II

Dobry den,

Rad by som si overil kompatibilitu disku.

V technickom preukaze mam napisany tento rozmer disku - 6Jx16 ET50. Na internete som nasiel inzerat s - 6Jx16 H2 ET50. Zacalo ma teda zaujimat co je to H2, nasiel som teda ze ide o bezpečnostný výstupok ráfiku, obojstranný.

Moja otazka znie, v papieroch tento udaj, teda H2 uvedeny nemam. Je to nejaky problem? alebo je to nieco co je variabline a hlavne su tie prve udaje a ci je rafik taky alebo taky je jedno. Viem ze si sediet budu, ale aby papierovo vsetko sedelo, myslim keby je poistna udalost a pod. Chcem mat osetrene disky rovnako aj ako pneu..

Velmi pekne dakujem

Filip

Taak uz tomu teraz rozumiem, dakujem za pomoc! obrazky pomohli. Popravde som si myslel ze riesim nieco co by som nemusel, ale chcel som mat istotu nakolko na tie disky chcem kupit nove gumy a tento parameter ma znistil.

Este raz dakujem.