Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Alarm Ema a lokalizace vozidla

Dobrý den , několik let používám alarm EMA , ke své spokojenosti, zavolá při poklesu napětí , změně polohy a otřesu , v minulosti ukazoval v aplikaci i polohu , bohužel výrobce již odkaz na aplikaci stáhl , prosím proto jestli někdo nemáte typ na lokalizátor telefonního čísla zdarma , jde mio to ,že když synek vyrazí autem sám abych nemusel stále volat kde se nachází , takhle bych viděl pohyb a byl klidnější děkuji

OT :-) "" když synek vyrazí autem sám abych nemusel stále volat kde se nachází"" .
Jo jo. Doslova špehování a dohled nad každým krokem svých potomků dnešní technologie umožňují.
Dokonce i dospělých potomků (autem sám). Kdyby mně rodiče, když mi bylo cca 18, neustále volali kde jsem, byl bych z toho extrémně otrávenej. I dítě ve věku deset let touží po tom, nebýt každou minutu pod dohledem rodičů.
Chápu starost rodičů. Ale například když se syn bude chtít v autě vybourat, vybourá se pod kontrolou rodičů i bez ní.
To jen názor, sorry. 8-)

nejde o špehování ,firemní auta se běžně lokalizují a tady jde o to samé ,právě když měl nehodu a jel jsem auto odtáhnout tak jsem musel stále volat protože jsem nezískal polohu auta , potřeboval pokračovat dál ,a já odvézt auto . nevím jak vy ,ale já pokud bych měl nechat auto 150km od baráku nepojízdné tak opravdu v klidu nebudu .

Firemní auta se lokalizují hlavně z důvodu, aby měl zaměstnavatel kontrolu nad zaměstnanci a případnými černými jízdami.
Nehoda se stane tak jednou za život, pokud není řidič naprostý debil. Není z toho důvodu sledovat každý kilometr.
"" musel stále volat protože jsem nezískal polohu auta""
Kolik telefonátů je potřeba k zjištění polohy auta, tedy pokud se někomu dovolám? Když ne řidiči tak třeba policii s tím že vím o nehodě ale nevím kde. SPZ a pokud někdo nehodu ohlásil, zjistí to hned.
Tedy pokud tedy rozumím i jinému určení polohy, než souřadnice GPS. Třeba, auto je tři kiláky od České Třebové, směr Litomyšl...
Ale já vím, je mi do toho prd.. 8-):puff:

Dobrý den to je váš názor , policie takhle na telefon nefunguje , pokud jste to někdy zkusil , navíc jak jsem zjistil operátor ani nezná dokonale region a dle popisu v zasněžené krajině se neorientuje , ani udajný automechanik který byl ochoten pomoci nedokázal diagnostikovat proč auto nenastartuje když toči dobře , tvrdil ,že nárazem přeskočil klínový řemen, tak jsem po dvohodinové jizdě auto bez dalšího zkoumání zavěsil vlek
150 km domu kde muj automechanik hned v neděli večer vzal na dílnu a prvním pohledem a kontrolou rozdělovače zjistil prasklý palec u 1,6 felicie ( náhradní byl ve voze) a auto nastartoval , hlídání na firemním autě používáme stejným způsobem pokud nám auto zapadne v noci na poli nebo v lese tak se na mapě podívám kam poslat další , nebo pokud je potřeba plošina tak víme kudy je lepší jet třeba již z druhé strany apod.
vaší diskuzí jste mi nepomohl k nalezení lokalizačního programu . pokud vám někdo zavolá ,že vyjel za Žamberk a 5 km za ním stojí na kopci , vesnici nevidí ,hustě sněží, data nemá a kolem projelo během hodiny jedno auto . tak je lokalizace super to samé když plánuje dojezd cca do 20 hodiny a ve 21 hod není na místě a je mlha je dobré se podívat kde auto je . takže hledám lokalizační program ,