Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Alarm Ema a lokalizace vozidla

Dobrý den , několik let používám alarm EMA , ke své spokojenosti, zavolá při poklesu napětí , změně polohy a otřesu , v minulosti ukazoval v aplikaci i polohu , bohužel výrobce již odkaz na aplikaci stáhl , prosím proto jestli někdo nemáte typ na lokalizátor telefonního čísla zdarma , jde mio to ,že když synek vyrazí autem sám abych nemusel stále volat kde se nachází , takhle bych viděl pohyb a byl klidnější děkuji

Dobrý den moc děkuji , ale to jsou odkazy na zařízení , to mám ,Ema mi pošle taky nějaký kod polohy, nejsou to souřadnice , tak to není již kam zadat ( není lokalizační mapa ) takže hledám možnost lokalizovat podle telefonního čísla , prostě potřebuji program ,případně aplikaci do telefonu
píše kod polohy je 230-02-1232-A66C

Návod praví:

Lokalizační funkce alarmu EMA
Lokalizace polohy
EMA umožňuje dohledat její přibližnou polohu pomocí polohy BTS (vysílače) operátora, ke kterému je EMA přihlášena.
• Stáhněte si z webové stránky www.mojeema.cz konfigurační program "GSM localizer".
• Pro lokalizaci polohy odešlete na EMU SMS příkaz POLOHA? (např. "1234 POLOHA?")
• EMA odpoví SMS ve tvaru např.: EMA HLASI:Kod polohy je: 230-01-6032-6A00"
• Zadejte do programu GSM localizer kód 230-01-6032-6A00
• Pokud je PC připojen k internetu a je kód zadán správně, bude dohledána přibližná poloha alarmu EMA (a tím automobilu, ve kterém je alarm umístěn) na mapě.

OT :-) "" když synek vyrazí autem sám abych nemusel stále volat kde se nachází"" .
Jo jo. Doslova špehování a dohled nad každým krokem svých potomků dnešní technologie umožňují.
Dokonce i dospělých potomků (autem sám). Kdyby mně rodiče, když mi bylo cca 18, neustále volali kde jsem, byl bych z toho extrémně otrávenej. I dítě ve věku deset let touží po tom, nebýt každou minutu pod dohledem rodičů.
Chápu starost rodičů. Ale například když se syn bude chtít v autě vybourat, vybourá se pod kontrolou rodičů i bez ní.
To jen názor, sorry. 8-)

nejde o špehování ,firemní auta se běžně lokalizují a tady jde o to samé ,právě když měl nehodu a jel jsem auto odtáhnout tak jsem musel stále volat protože jsem nezískal polohu auta , potřeboval pokračovat dál ,a já odvézt auto . nevím jak vy ,ale já pokud bych měl nechat auto 150km od baráku nepojízdné tak opravdu v klidu nebudu .

Firemní auta se lokalizují hlavně z důvodu, aby měl zaměstnavatel kontrolu nad zaměstnanci a případnými černými jízdami.
Nehoda se stane tak jednou za život, pokud není řidič naprostý debil. Není z toho důvodu sledovat každý kilometr.
"" musel stále volat protože jsem nezískal polohu auta""
Kolik telefonátů je potřeba k zjištění polohy auta, tedy pokud se někomu dovolám? Když ne řidiči tak třeba policii s tím že vím o nehodě ale nevím kde. SPZ a pokud někdo nehodu ohlásil, zjistí to hned.
Tedy pokud tedy rozumím i jinému určení polohy, než souřadnice GPS. Třeba, auto je tři kiláky od České Třebové, směr Litomyšl...
Ale já vím, je mi do toho prd.. 8-):puff:

Dobrý den to je váš názor , policie takhle na telefon nefunguje , pokud jste to někdy zkusil , navíc jak jsem zjistil operátor ani nezná dokonale region a dle popisu v zasněžené krajině se neorientuje , ani udajný automechanik který byl ochoten pomoci nedokázal diagnostikovat proč auto nenastartuje když toči dobře , tvrdil ,že nárazem přeskočil klínový řemen, tak jsem po dvohodinové jizdě auto bez dalšího zkoumání zavěsil vlek
150 km domu kde muj automechanik hned v neděli večer vzal na dílnu a prvním pohledem a kontrolou rozdělovače zjistil prasklý palec u 1,6 felicie ( náhradní byl ve voze) a auto nastartoval , hlídání na firemním autě používáme stejným způsobem pokud nám auto zapadne v noci na poli nebo v lese tak se na mapě podívám kam poslat další , nebo pokud je potřeba plošina tak víme kudy je lepší jet třeba již z druhé strany apod.
vaší diskuzí jste mi nepomohl k nalezení lokalizačního programu . pokud vám někdo zavolá ,že vyjel za Žamberk a 5 km za ním stojí na kopci , vesnici nevidí ,hustě sněží, data nemá a kolem projelo během hodiny jedno auto . tak je lokalizace super to samé když plánuje dojezd cca do 20 hodiny a ve 21 hod není na místě a je mlha je dobré se podívat kde auto je . takže hledám lokalizační program ,

Sorry, nemyslel jsem to zle. Reagoval jsem spíš na výraz ""abych nemusel stále volat kde se nachází". Tedy ne, když se třeba něco stane, ale stále, tedy to vypadá na přehnanou kontrolu. Třeba, "co jsi dělal v Praze, když jsi měl být v Kolíně".
Připomělo mi to kdysi jednu diskusi ohledně sledovacích náramků pro děti. Ano, je myšlena bezpečnost, ale pro takové patnáctileté dítě je to stresující. Asi tak. 8-)