Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jde aukuvrtackou vyvrtat otvor 35mm na panty?

Ahoj, jsem trosku kutilka a doma si sem tam sestavim skrinku. Odesla mi stojanova vrtačka a akuvrtacka a uvazuji o nove akuvrtacce, která by zvaldla i ty panty? Jde to vůbec akuvrtackou/sroubovakem? Na co si mam davat pozor při koupi? Co největší kroutici moment ci voltaz?

Ještě dotaz. Ma cenu kupovat vrtačku s priklepem, když pracuji defakto se drevem? Nekde jsem cetla, ze bez priklepu je vrtačka jakoby presneji, ze méně háže když se otaci.

Libi se mi třeba:

https://www.alza.cz/hobby/bosch-gsr-18-2-li-plus-d4725821.htm?o=1

nebo

https://www.mall.cz/akuvrtacky/blackdecker-bdchd18k1b2

Dekuji za rady. AHoj.

Ze zacatku to slo v pohode ale pak uz to neslo, protáčela se remenice. Bud uz vrtačka nestacila - 400W nebo se otupil vrtak

Rozepiš se o stojanové vrtačce, případně ji i vyfoť a foto dej sem. Ať je vidět typ a značka. Co když stačí "jen" napnout klínový řemen :)
Jistě má vrtačka několik rychlostí a pokud je to jen výměna klínového řemenu tak jsi na ceně cca 150kč.
Navíc jak se píše nahoře je přesnost - kolmost a hloubka je na této vrtačce ok.