Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Srovnani podlahy

Ahoj. Hledám opravdu tu nejlevnější variantu jak zarovnat podlahu. Dala by se zarovnat pomocí betonu ne kterém by bylo linoleum? Dal by se beton nanést i na kachličky?

Zda bude nejlevnější nevím, to záleží jak je podlaha nerovná a o jak velkou plochu se jedná. Používá se na to samonivelační stěrka (hmota), kterou lze vyrovnat většinou nerovnosti mezi 2 až 15 mm.