Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uskladnění slunečnice do krmítka

Ahoj,
Získal jsem pytel loňské slunečnice, bude co dávat do krmítka v zimě. Nemám ale moc místa, kam ji dát. Může být v nevytápěném zahradním domku, kde přes zimu je sice sucho, ale mráz? Neuškodí ji to nějak? Nerad bych ji nějak znehodnotil, byla by to škoda. Děkuji za radu.

Jen semínka. Koukám na to teď s brýlema, ono je to rovnou nějaká krmítková směs, vede slunečnice ale je tam taky proso a nějaká další zrníčka. Nechám to teda v kumbále venku, jen to dám do nějaké pevné nádoby. Děkuji.