Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přilepit police do skříně

Zdravím všechny schopné kutili,

jelikož já jsem anti-kutil, tak od Vás potřebuji poradit. Mám klasickou úzkou skříň s věšákem, ale potřebovala bych tam místo věšáku vytvořit police. Dřevěné díly mám (lehký materiál), ale nemám vrtačku, takže nemám jak vytvořit dírky do skříně kam bych dala podpěrky. Tak mě napadlo, jestli by bylo možné místo vrtání nějak police do skříně přilepit? Myslíte, že to bude držet? Nebude tam poté lepidlo zapáchat?

Děkuji moc za všechny odezvy a rady!

Pokud nepředpokládáš že bude nutné různě přesazovat police, tedy posouvat podkladové lišty a půjde o uložení běžných lehčích věcí, prádla a podobně (ne aby si na některou sedl, ve skříni uschovaný milenec :-D) tak to proveď jak bylo raděno hned na začátku (Klapavka). Laťky (hranolky) a mamutem nalepit na boky. A stačí na hloubku skříně i na laťky nanést mamuta bodově (není nutno na celou délku) po vzdálenosti cca 3-5 cm. Mamut to perfektně udrží a při lepení se s jimi dá (oproti chemoprenu) ještě pohnout a po přilepení ihned laťku udrží (má částečné ihned "kontaktní" vlastnosti). Police ale osaď a zatěžuj až druhý den. Pokud by bylo ale nutno laťky přece jen sejmout, jde je, v místech lepících bodů mamuta, "podříznout" plochým lámacím nožem a pak mamuta odstranit "zežmouláním" a benzinem.