Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem typ vanové pákové baterie SAM Myjava - náhradní kartuše

Nevěděl by někdo číslo - typ vanové pákové baterie od SAM Myjava - viz přiložené foto. Již delší dobu drhne páčka ve všech směrech a nevím, zda se používal jeden typ kartuší nebo více a kterou bych případně potřeboval na výměnu. Zřejmě to nebude jen o výměně nějakého těsnění, co?
Děkuji všem za radu
Vašek

Kartuši jsem kdysi sehnal v obchodu Vršinský, Mezi Vodami, Praha 4, tel. 241 770 550. Ta Myjavácká totiž nemá čtyřhran, ale tisícihran, proto se nedají použít běžně dostupné kartuše. Jinak jich mám doma několik, slouží už více než 25 let a spokojenost. Držím Ti palce. S.