Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hledám organizér na součástky

Ahoj,
v bývalé práci jsem měl takový pěkný krabičky na lisovací dutinky na kabely. Pět boxíků, posuvný víčka.
Viz odkaz:
https://www.conrad.cz/sada-2nasobnych-dutinek-4-mm-10-mm-seda-zluta-cervena-phoenix-contact-3202999-40-ks.k589553?icc=Search&icn=589553
Chtěl bych takový krabičky sehnat, ale nikde to nemůžu najít, ani u nás, ani na čínských eshopech. Ta sada přímo od Phoenixu je docela drahá, takže to bych bral jako poslední možnost.
Nevíte někdo o něčem takovým? Ty krabičky měly posuvný víčka, takže otevřený bylo vždy jen jedno oddělení, takže i když se to vysypalo, tak max jedna část, zbytek byl zavřenej. Na elektrikářský dutinky ideální, na cesty ještě lepší.

Na takové věci jsou také dobré krabičky od tic-taců, ty se nevysypou. Na malé šroubky, matičky (minimálně do M5), hřebíčky ledky nebo třeba ty lisovací dutinky. Ani neni tak snadné ji vysypat, ale při braní po jednom jsou skvělé. Asi nejsem jediný, kdo si toho všimnul, protože jsem viděl, že GME něco podobného prodává ( https://www.gme.cz/plastova-ulozna-krabicka-b-175 ). Ale od těch bonbónů je to ekologičtější (plast, který by skončil v koši dostane takto šanci na nový život) a zatím už mnoho let mají jednotné rozměry (narozdíl třeba od zápalek, které se posledních roky výroby v Sušicích zmenšovaly až výroba zanikla a to co se vozí z Indie je pokaždý jiné, předtím byly praktické třeba na odpory, mám takto dosud roztříděné odpory, zatím jsem nenašel něco vhodnějšího).